Спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія

Про спеціальність

Будівельна галузь – основний рушій економіки держави. Термін будівництво охоплює велику кількість напрямків діяльності, у яких фахівець-будівельник може реалізувати своє покликання. Творча натура обирає архітектурну діяльність і створює гармонію простору та форми. Технічний розум проектує надійне середовище, втілюючи задум архітектора у міцних будівельних конструкціях. Організаторські та комунікативні здібності реалізують інженерний проект через неймовірну кількість важливих та відповідальних будівельних процесів, які керуються вправним та впевненим керівником. Фінансове навантаження для реалізації проекту потребує освіченого фахівця, що розуміється на керуванні матеріальними потоками, має здатності до планування та управління ризиками. Контроль за процесом та якістю будівництва не можливий без відповідального фахівця, що гарантує надійність та безпеку будівель і споруд. А людина, що просто вміє працювати своїми руками завжди реалізує себе у будівельній галузі, як висококласний будівельник.

Якщо ти не впевнений у своїх вподобаннях, то навчання у будівельній галузі допоможе тобі зрозуміти свої сильні риси та знайти їм гідну реалізацію у будівництві. Будівельній сфері потрібні архітектори, інженери, менеджери, економісти, фінансисти і навіть маркетологи. І ми здатні підготувати бакалавра з будівництва та цивільної інженерії, що реалізує себе у будь-якому напрямку.

Сертифікати ЗНО

для вступу на 1 курс (бакалавр на базі ПЗСО) (завантажити, .pdf)

для вступу на 2(3) курс (бакалавр на базі мол.спец.) (завантажити, .pdf)

 

Мета освітньої програми – формування у здобувачів вищої освіти комплексу знань, умінь та навичок, необхідних для розв’язання складних спеціалізованих задач та вирішення практичних питань у сфері будівництва та цивільної інженерії.

Основний фокус освітньо-професійної програми

Освітня програма спеціальності "192. Будівництво та цивільна інженерія", ступінь бакалавр (завантажити, .pdf)

Анотації вибіркових дисциплін, кваліфікація бакалавр (завантажити, .pdf)

Основні місця роботи

Область професійної діяльності здобувача освіти із кваліфікаційним ступенем бакалавр – створення об’єктів у галузі будівництва та цивільної інженерії, що включає проектування, будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) та експлуатацію об’єктів.

  1. Проектні організації – інженер-проектувальних (будівельні конструкції, планування міст, тощо); інженер з проектно-кошторисної роботи; інженер-будівельник (будівельні роботи, реконструкція будівель і споруд); технік-проектувальник; технік-теплотехнік.
  2. Об'єкти будівництва – керівник, головний фахівець, начальник виробничого підрозділу у будівництві; головний будівельник; майстер будівельних та монтажних робіт; менеджер (управитель) у будівництві (архітектура, будівництво, технічний контроль); інженер з нагляду за будівництвом; технік-будівельник, робітник, монтажник (конструкції, інженерні системи, системи утеплення тощо).
  3. Виробнича база будівництва – технолог з виробництва будівельних матеріалів, виробів, конструкцій; технік-будівельник; лаборант з безпеки та якості будівельної продукції; технік-лаборант; технік-теплотехнік; технік-технолог; контролер якості будівельних матеріалів.
  4. Приватний сектор – керівник малого підприємства в будівництві; менеджер (управитель) у будівництві (архітектура, будівництво, технічний контроль; консультант із енергозбереження в будівлях; консультант із енергозбереження та енергоефективності.
  5. Сфера обслуговування – менеджер (управитель) житлового будинку; інженер з технічного нагляду; консультант із енергозбереження в будівлях; консультант із енергозбереження та енергоефективності; фахівець з управління енергозбереженням в будівлях; технік-дизайнер; механік технічних систем будівель.

Область професійної діяльності здобувача освіти із кваліфікаційним ступенем магістр – створення об’єктів у галузі будівництва та цивільної інженерії, що включає проектування, будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) та експлуатацію об’єктів. Наукова та освітня діяльність. Робота в державному секторі.

  1. Головний інженер
  2. Директор з капітального будівництва
  3. Начальник відділу капітального будівництва (технічного переозброєння)
  4. Науковий співробітник
  5. Молодший науковий співробітник
  6. Науковий співробітник-консультант
  7. Експерт будівельний
  8. Інспектор з будівництва та пожежної безпеки
  9. Начальник лабораторії
  10. Спеціаліст державного сектору
  11. Викладач вищого навчального закладу