Асоціація випускників

Наш Інститут вже двадцять дев’ятий рік здійснює підготовку фахівців. Щороку сотні студентів під звуки Gaudeamus отримують дипломи і крокують у самостійне життя. На нашу думку, ЗІЕІТ може і має стати тим ланцюжком, який буде поєднувати нас, його випускників, у майбутньому.

Саме тому випускниками ЗІЕІТ різних років була заснована Асоціація випускників Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій.

Дата народження нашої Асоціації – 2005 рік.

Що з себе представляє Асоціація випускників ЗІЕІТ?

Офіційно ми – Громадська організація «Асоціація випускників ЗІЕІТ» (скорочено – АВ ЗІЕІТ), що здійснює свою діяльність на основі Статуту АВ ЗІЕІТ.

В реальному житті ми розвиваємо нашу Асоціацію, як невіртуальну соціальну мережу, яка дозволяє підтримувати зв’язки тим, хто отримав освіту в одному інституті, на основі спільних особистісних та професійних, персональних та суспільних цінностей. Ми – люди зі спільним освітнім бекграундом, що працюють у сфері економіки, it-технологій, менеджменту, права, освіти, реклами та туристичного бізнесу. Але головне, ми маємо не тільки спільне минуле та незабутні спогади про навчання в ЗІЕІТ, а й прагнемо разом примножити здобуте.

Основні завдання Асоціації випускників ЗІЕІТ:

 • cтворення єдиного інформаційного простору для випускників;
 • організація та проведення зустрічей випускників, а також сприяння їх подальшому розвитку, освіті, спілкуванню та відпочинку;
 • допомога членам Асоціації і студентам у підготовці та публікації наукових праць, отриманні грантів, стипендій тощо;
 • сприяння працевлаштуванню випускників та пошук для організацій, в яких вони працюють, потенційних працівників серед студентів та випускників ЗІЕІТ;
 • інформування членів Асоціації про проекти, що проводяться Асоціацією, а також про поточні та нові освітні програми Інституту.

Для членів Асоціації випускників ЗІЕІТ:

 • доступ до інформаційної бази випускників Інституту, яка дозволяє підтримувати контакти з друзями, налагоджувати нові професійні зв’язки;
 • програма лояльності та система знижок на освітні та інші послуги, що надає ЗІЕІТ;
 • право користування бібліотечним фондом Інституту:
  багато іншого за ініціативою і пропозицією членів Асоціації.
 • Асоціація відкрита до співробітництва і запрошує Вас взяти участь в освітніх, кар’єрних, культурно-розважальних та інших проектах.