Графік навчального процесу

Увага!

У зв’язку зі скасуванням «червоної» зони та послабленням карантинних обмежень у м.Запоріжжя з 11.05.2021 поновлюються аудиторні заняття згідно розкладу. Нагадуємо, відновлено режим «жовтої» зони, тому масковий режим, дезінфекція та соціальна дистанція повинні неухильно виконуватися учасниками освітнього процесу.
Раніше у зв’язку із введенням додаткових карантинних обмежень та встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки у м.Запоріжжя було внесено зміни до графіку навчального процесу з використанням засобів дистанційного навчання:
– початок занять з дисциплін другого модулю весняного семестру для студентів 2 курсу коледжу – з 12.04.2021;
– сесія з дисциплін першого модулю весняного семестру буде проведена одночасно з сесією з дисциплін другого модулю весняного семестру з 14.06.2021 р.;
– початок занять з дисциплін другого модуля весняного семестру для студентів інституту та 3,4 курсів коледжу – з 19.04.2021.
Заняття студентів 1 курсу коледжу тривають згідно розкладу з використанням засобів дистанційного навчання.

У зв’язку з оголошенням карантину у навчальних закладах згідно рішення Уряду та органів місцевого самоврядування освітній процес в ЗІЕІТ у формі аудиторних занять було призупинено з 12.03.2020 р. Уведений у 2020-2021 навчальному році “адаптивний” карантин органами влади продовжено до 30.06.2021 р. Нагадуємо, що у зв’язку із  епідемічною ситуацією та з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 навчальний процес (заняття та консультації) для студентів денної форми навчання відбувається у змішаній формі – аудиторно та з використанням технологій дистанційного навчання (ЦДО в системі MOODLE).

Слідкуйте за подальшими оголошеннями!

Внаслідок карантину змінено графіки навчального процесу!

Графік навчального процесу денної форми навчання (завантажити, xls)

Графік навчального процесу заочної форми навчання (завантажити, xls)

Графік навчального процесу Структурного підрозділу “Коледж ЕІТ” денної форми навчання (завантажити, xls)

Графік навчального процесу Структурного підрозділу “Коледж ЕІТ” заочної форми навчання (завантажити, xls)

Графік навчального процесу дистанційної форми навчання (завантажити, xls)