Про коледж

Фаховий коледж економіки та інформаційних технологій

Фаховий коледж ЕІТ входить до складу освітнього комплексу ЗІЕІТ:
• три напрямки освіти: фінансово-економічний, комп‘ютерні технології та туризм;
• творчий колектив викладачів, серед яких доктори та кандидати наук, професори, доценти;
• сучасна матеріальна база;
• практика та стажування в провідних компаніях Запоріжжя, України, Німеччини, Болгарії, Туреччини;
• активне студентське життя;
• гнучка система грантів: більше 30% студентів коледжу мають гранти на навчання; випускники коледжу, що отримали диплом з відзнакою, мають грант у розмірі 50% на навчання в інституті;
• грант «ЗІЕІТ-family» - знижка 15% родичам першого ступеня споріднення студента, які навчалися в Ліцеї ЕІТ, ЗІЕІТ або фаховому коледжі ЕІТ.
Більш детально за посиланням

Освітня програма "Бізнес-аналітика"

Студенти, що навчаються на спеціальності «Бізнес-аналітика», отримують систему знань за економічними, компʼютерними та фаховими спеціальними дисциплінами, оволодіваючи прогресивними комп’ютерними технологіями.
Спеціальність передбачає отримання ґрунтовної базової економічної підготовки, що дозволяє чітко розуміти сутність економічних процесів, оцінити економічний стан підприємства та окремих його складових, застосувати аналітичні методи на підприємствах. Про них заслужено висловлюються як про затребуваних фахівців на багатьох ділянках у системах управління організаціями. Останнім часом фахові компетенції спеціаліста з бізнес-аналітики широко застосовуються у галузі інформаційних технологій для постановки задач програмування та супроводження процесу розробки програмного забезпечення.
Освітньо-професійна програма "Бізнес-аналітика" (завантажити, .pdf)

Освітня програма "Облік і оподаткування"

Професія бухгалтера є універсальною і перспективною. Серед найбільш важливих аспектів навчальної діяльності є формування високого професійного рівня спеціалістів, який передбачає глибоке знання фахових дисциплін, а також можливість професійної адаптації спеціалістів в умовах нових ринкових економічних відносин з незмінним пріоритетом загальнолюдських цінностей. Під час навчання студенти оволодівають навичками дослідження закономірностей розвитку і управління податковими процесами, бюджетними відносинами держави відповідно до законодавчих і нормативних актів України; розумінням сутності податкових ризиків; вмінням здійснювати внутрішній контроль і вести податковий облік; розробляти напрями оптимізації і мінімізації податкового потенціалу підприємств усіх форм власності та регіону в цілому, консультування в сфері оподаткування; вивчають та аналізують стандартні та нетипові податкові схеми.
Освітньо-професійна програма "Облік і оподаткування" (завантажити, .pdf)

Освітня програма "Фінанси, банківська справа та страхування"

Увесь комплекс економічних, фінансових структур, органи державного регулювання потребують кваліфікованих фахівців, які мають високий загальний рівень економічної освіти, спеціальні знання у сфері фінансів, корпоративного управління, економічних розрахунків, банківської справи. У сфері фінансів – це фахівець, який здійснює: фінансове посередництво, страхування, керування у банківській сфері, управління та нагляд у сфері оподаткування, організацію фінансових служб підприємств та установ різних форм власності. У сфері банківської діяльності – здійснює облік та аналіз банківських операцій, проводить розрахунки і складає звітність. У сфері страхування – проводить усі види страхової діяльності, виконує роботу з укладення і обслуговування страхових договорів, здійснює облік показників діяльності страхової компанії, розробляє фінансові плани та формує фінансові стратегії.
Освітньо-професійна програма "Фінанси, банківська справа та страхування" (завантажити, .pdf)

Освітня програма "Маркетинг"

Маркетолог – це одна з найперспективніших професій. Адже крім простих вузькоспеціалізованих посад, перед вами відкриваються двері у вищі управлінські ланки. Однією з основних переваг даної професії є її молодість і широкий спектр обов’язків. Адже маючи знання, уміння та навички за цією спеціалізацією, ви з легкістю зможете знайти себе в цілій низці більш вузькоспрямованих спеціальностей. Справжній маркетолог – це МОЗОК компанії, який здатен генерувати ідеї, за які споживач готовий платити гроші. А з іншого боку – це СИЛА, ЯКА РУХАЄ, яка підштовхує компанію зсередини до реалізації, впровадження цих ідей. Гарний маркетолог – це ПОРУШНИК СПОКОЮ в компанії. Він – наполегливий, енергійний, послідовний, ВІДПОВІДАЛЬНИЙ.
Плюси професії:
• Одна з найбільш затребуваних професій.
• Дозволяє реалізовувати себе людям творчим, активним.
Освітньо-професійна програма "Маркетинг" (завантажити, .pdf)

Освітня програма "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спрямована на:
• підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, створення та розвитку стартапів;
• ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності з використанням традиційних та новітніх методів;
• набуттям практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж.
Підготовка здійснюється за принципами студентоцентрованого навчання – наділення студентів повноваженнями з керівництва власним навчанням:
• врахування потреб студентів;
• взаємоповагу у відносинах «Студент-викладач»;
• гнучкі навчальні траєкторії.
Освітньо-професійна програма "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (завантажити, .pdf)

Освітня програма "Інженерія програмного забезпечення"

Прагнете розробляти програмні продукти та мобільні додатки? Марите програмуванням?
Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, 3D-моделей, інших програм, то вам слід обрати навчання за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення»!

Випускники освітньої програми:
• володіють новими засобами проектування розробки та супроводження програмного забезпечення; технологіями проектного менеджменту, мовами та техніками програмування;
• засвоюють практичні навички роботи з системами управління базами даних, засобами розробки програмного забезпечення та WEB-сайтів, мережевими та прикладними системами, працюють з різними операційними системами.
Освітньо-професійна програма "Інженерія програмного забезпечення" (завантажити, .pdf)

Освітня програма "Комп’ютерна інженерія"

Мало хто замислюється, що шана та заслужена повага програмістів – це як вітрина у супермаркеті, де виставлено фактично лише дуже невелику кількість товарів, а решта залишається непомітною. Але жодного супермаркету не було б взагалі, якби не було гігантських складів, найскладнішої системи доставки, величезної кількості розумного обладнання та численного персоналу, що у випадку галузі ІТ забезпечують фахівці з комп'ютерної інженерії. Так, комп'ютерна інженерія – це складно. Але фахівець з КІ може працювати:
• програмістом (доведеться познайомитися з п'ятьма-шістьма мовами);
• техніком з обслуговування обладнання на мікропроцесорах;
• системним адміністратором;
• мережевим адміністратором.
Освітньо-професійна програма "Комп’ютерна інженерія" (завантажити, .pdf)

Освітня програма "Туризм"

Туризм – це феномен ХХІ віку!
Галузь, якій за динамікою та доходністю немає рівних у світі! Хто вони, творці яскравих життєвих миттєвостей, незабутніх емоцій та історій? Хто вони, дипломати мрії? Відповідаємо: це працівники туристичного бізнесу!
Фаховий коледж ЕІТ – це найкраще місце для опанування цією спеціальністю:
• ми маємо свою віртуальну туристичну агенцію;
• вивчаємо 2 іноземні мови;
• надаємо можливість проходження практики на кращих туристичних підприємствах міста та області;
• іноземні стажування (Німеччина, Турція, Болгарія та ін.)
• можливість отримання додаткових сертифікатів (гіда, аніматора, інструктора з зимових видів спорту);
• тренінги з розвитку емоційного інтелекту;
• традиційні зимові поїздки на гірськолижну базу в Драгобраті та ін.
Освітньо-професійна програма "Туризм" (завантажити, .pdf)

Звертайтесь до приймальної комісії

Будь ласка, заповніть поля з *

Вкажіть, будь ласка, номер вашої школи