Тиждень модульного контролю

Шановні студенти інституту та коледжу ЗІЕІТ!

Згідно з графіком навчального процесу з 13.04.2020 починається тиждень модульного контролю з дисциплін 1-го модулю весняного семестру 2019-20 н.р.

Зверніть увагу на оновлений розклад занять, що будуть проводитися на платформі дистанційного навчання ЦДО ЗІЕІТ.

Якщо під час завантаження файлу зі звітом про виконану роботу або завданням у систему ЦДО процесс зависає та завантаження не відбувається, то це свідчить про виявлення вірусу. Особливо часто це трапляється з файлами формату .doc, .docx, .xls, .xslx та іншими документами з MS Office. Файли кодів програм формату .cpp, .vbs тощо, система не приймає за замовчанням з міркувань безпеки.

Порада: збережіть файл у форматі .pdf та завантажуйте саме його. Зробити це можна за допомогою меню “Зберегти як…” у додатках MS Office версій 2010 та вище або за допомогою ресурсу www.ilovepdf.com.

Бажаємо Вам наснаги та успіхів!