Вступ до коледжу

Шановні вступники до коледжу на основі базової загальної середньої освіти (після 9 класу)!

Починається вступна кампанія у Фаховий коледж ЕІТ.
Зверніть увагу, подача документів обмежена у часі: з 30.06.2020р. по 13.07.2020р.
Ви маєте можливість подати онлайн-заяву на вступ.
Для успішної подачі заяви необхідно надіслати електронного листа зі своїми даними у приймальну комісію на е-mail: s.bogdanova@econom.zp.ua.

Тема листа (обов’язково!) така: «Вступ у коледж, (Прізвище, Ім’я, По батькові)»
В тексті листа обов’язково вказати: Прізвище, Ім’я, По батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків, мобільний телефон.

Подача заяви на вступ передбачає, що до листа вступник додає скановані копії (фотокопії):
– заповненої власноручно (чорнилами синього кольору) заяви (завантажити)
– документа, що посвідчує особу (паспорт або id-картка);
– облікової картки платника податків;
– свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти та додаток до нього.

Прохання відправлення листа обов’язково підтверджувати за телефонами: (050)0295812, (061)2399003, (099)7024708.

Бажаємо Вам успіхів!