Вітання колежанам

Шановні студенти, батьки та колеги-викладачі!

Від щирого серця вітаю всіх з початком нового навчального року.
Шановні першокурсники, позаду залишилися іспити, попереду – цікаве студентське життя, незабутні роки, які залишаться у вашій пам’яті назавжди. Від імені адміністрації коледжу вітаю вас! Бажаю вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини. Бажаю успіхів і наполегливості у навчанні, цілеспрямованості, високих плідних результатів у роботі, яскравих і незабутніх подій, тільки позитивних емоцій.

Шановні колеги!  Дякую за вашу невичерпну енергію, ентузіазм, натхнення, самовіддану працю, високий професіоналізм!

Найщиріші вітання вам, дорогі батьки, бабусі та дідусі наших студентів! Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід. Я хочу запевнити вас, що ви передали своїх дітей у надійні руки. І тільки спільними зусиллями ми наблизимо здійснення мрії кожного з вас пишатися успіхами своїх дітей.

Бажаю усім мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!

З найкращими побажаннями,
директор коледжу Абрасимова Олена Петрівна