Доброчесність у ЗІЕІТ

13.09.2021 р. о 12.40 відбулась інтерактивна інформаційна зустріч зі студентами-першокурсниками з питань академічної доброчесності у вищих навчальних закладах та особливостям її забезпечення у ЗІЕІТ.

На зустрічі виступили начальник відділу ліцензування та акредитації Єреп О.А. та доценти кафедри права та публічного управління Гулєвська Г.Ю. і Костроміна О.Г.

В процесі доповідей та обговорення було розглянуто:

• зміст академічної доброчесності;
  • приклади її можливого порушення;
  • питання притягнення до академічної відповідальності.

Подальше обговорення викликало зацікавленість студентів, зокрема, у практичних питаннях дотримання вимог, способів боротьби з проявами недоброчесності, впливом негативних явищ плагіату та фальсифікацій на якість освіти.

Розʼяснення досвідчених юристів та викладачів дозволили першокурсникам глибше зрозуміти особливості забезпечення академічної доброчесності у ЗІЕІТ та керуватися відповідними правилами у подальшій навчальній роботі.