Позачергові канікули

Шановні освітяни, учні, батьки, студенти!

Інформуємо, що з метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу сьогодні МОН направлено листа керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій і керівникам закладів фахової передвищої та вищої освіти з рекомендацією щодо припинення освітнього процесу в усіх закладах освіти та оголошення канікул на два тижні. Про це повідомив міністр Сергій Шкарлет на своєму тг-каналі.

Просимо всіх орієнтуватися на офіційні джерела інформації. Крім того, не переходьте за підозрілими посиланнями, кнопками, а також не поширюйте непідтверджену інформацію.

Звертаємося до всіх із закликом не панікувати та слідувати рекомендаціям державних і місцевих органів влади, а також правоохоронців. Підтримуємо наших військових – ЗСУ! Тримаємо стрій!

Ми – сильні!
Ми – Україна! 🇺🇦