Академічна мобільність з Coursera

У відповідь на триваючу гуманітарну кризу в Україні міжнародна платформа масових онлайн курсів Coursera, співпрацюючи з Міністерством освіти і науки України, запропонувала Coursera for Campus для українських вищих навчальних закладів та їх студентів.

У межах академічної мобільності університети та коледжі в Україні, включаючи ЗІЕІТ, можуть надати студентам можливості , щоб вони мали доступ до понад 5200 курсів і 2200 керованих проектів від провідних університетів і партнерів Coursera.

Посилання для реєстрації: https://c4b-integration.com/ukr?lang=en

Для того, аби скористатися додатковими можливостями онлайн навчання, Вам потрібно буде за умови відсутності академічної заборгованості та з рекомендацією декана зареєструватись у Лабораторії інформаційно-технологічного супроводження діяльності інституту, надіславши заявку на сайті, та створити обліковий запис Coursera, щоб мати можливість вступити на курси:

 • Якщо у вас немає облікового запису Coursera, виберіть свій вищий навчальний заклад, щоб розпочати процес реєстрації, не забудьте використовувати електронну адресу університету під час реєстрації.
 • Якщо у вас уже є обліковий запис Coursera, створений за допомогою вашої університетської електронної пошти, виберіть свій вищий навчальний заклад і приєднайтеся до програми.
 • Якщо у вас уже налаштовано особистий обліковий запис Coursera, вам потрібно буде оновити обліковий запис, щоб ваша електронна адреса установи відображалася в налаштуваннях вашого облікового запису:
  • Щоб продовжити, спершу відвідайте coursera.org та увійдіть у свій особистий обліковий запис Coursera.
  • Потім перейдіть до налаштувань свого облікового запису, клацнувши своє ім’я у верхньому правому куті, а потім вибравши налаштування.
  • На сторінці налаштувань, якщо ви можете додати додаткову електронну адресу, ви можете додати в це поле свою організаційну електронну адресу. Після цього ви зможете повернутися на цю веб-сторінку, щоб зареєструватися у вашій навчальній програмі, вибравши свій вищий навчальний заклад нижче.
  • Зауважте, що якщо додавання особистої електронної пошти вам недоступне, перейдіть до оновлення поточної електронної пошти у вашому обліковому записі Coursera на електронну адресу своєї установи. Вам буде надіслано електронний лист для підтвердження на електронну адресу вашої установи. Вам потрібно буде натиснути посилання, яке ви отримаєте в електронному листі установи, надісланому вам, щоб оновити вашу електронну пошту у вашому обліковому записі. Після оновлення поверніться на цю веб-сторінку та перейдіть, вибравши свій вищий навчальний заклад.