Академічна мобільність з Udemy

Міжнародна платформа масових онлайн курсів в галузі ІТ Udemy, співпрацюючи з Міністерством освіти і науки України, запропонувала Udemy Business для українських вищих навчальних закладів та їх студентів.

ЗІЕІТ запрошує вас на Udemy, найбільшу в світі навчальну платформу за кількістю онлайн курсів. З понад 186 000 курсів Udemy обирає для Udemy Business лише 3% найуспішніших та найякісніших, доступ до яких зазвичай платний.

Як і у випадку з програмами Coursera, для того, аби скористатися додатковими можливостями онлайн навчання, Вам потрібно буде за умови відсутності академічної заборгованості та з рекомендацією декана зареєструватись у Лабораторії інформаційно-технологічного супроводження діяльності інституту, надіславши заявку на сайті, та створити обліковий запис Udemy, щоб мати можливість вступити на курси.

Посилання для реєстрації – https://mooc4ua.online/f/udemy

Для українських закладів освіти доступ до 12,5 тисяч найкращих курсів Udemy безкоштовний. Всі курси дуже практичні та орієнтовані на конкретну задачу, можуть стати якісним доповненням навчальних дисциплін.

Долучайтеся до спільноти Udemy, вдосконалюйте свої професійні навички, опановуйте нові!