Експертна комісія – 12.12-14.12

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Інженерія програмного забезпечення зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення другого (магістерського) рівня вищої освіти у ПрАТ ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій» працює експертна комісія у складі:

голова комісії – Криворучко Олена Володимирівна – завідувач кафедри програмної інженерії та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного університету, доктор технічних наук, професор;

член комісії – Жуковицький Ігор Володимирович – завідувач кафедри електронних обчислювальних машин Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, доктор технічних наук, професор .

Термін роботи експертної комісії з 12 по 14 грудня 2018 року включно.