Кінофестиваль “КіноТріумф-2019”

22 травня 2019 у кінотеатрі імені Довженка пройшов фінал обласного кінофестивалю “КіноТріумф.ZP-2019”, організований Обласним центром патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради та Запорізьким інститутом економіки та інформаційних технологій.

Авторами короткометражних фільмів стали учні інтернатів, загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл Запорізької області, а їх кураторами – студенти ЗІЕІТ. Команди виступали у трьох лігах: “Ліга дебютантів” (ті, хто вперше приймає участь), “Прем’єр-ліга” (другий рік поспіль) та “Ліга лауреатів”, тому і переможців було троє – кожна команда у своїй лізі.

Разом із тим була обрана стрічка яка отримала Гран-прі конкурсу, нею став фільм “День Санька” (римейк на відому стрічку “День Сурка”), знятий учнями Січового колегіуму.

Вітаємо переможців, дякуємо учасникам та глядачам!