Реєстрація електронних кабінетів

Увага! РЕЄСТРАЦІЯ електронних кабінетів вступників розпочинається з 10.00 1 СЕРПНЯ 2020 року!

Електронні кабінети створюють вступники, які бажають вступити на навчання за освітніми ступенями:

• бакалавра (на основі повної загальної освіти);

• магістра.

Для реєстрації кабінету вступника увійдіть на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою: https://ez.osvitavsim.org.ua/.

На сторінці розміщено два окремі блоки (окремі кабінети):

• вступ із сертифікатом ЗНО – передбачено для вступників, які реєструються з документом про ПЗСО та сертифікатом ЗНО;

• вступ із сертифікатом ЄВІ/ЄФВВ – передбачено для вступників, які реєструються з дипломом бакалавра (спеціаліста, магістра) та сертифікатом ЄВІ/ЄФВВ.

Перед початком реєстрації обов’язково ознайомтеся з матеріалами на сторінці сайту «Інформація для вступника»:

• Основні терміни вступної кампанії
  • Інформаційні матеріали
  • Відеороз`яснення
  • Нормативні документи
  • Найчастіші запитання

Після ознайомлення з інформаційними матеріалами зареєструйтесь, натисніть на кнопку «КАБІНЕТ ВСТУПНИКА» та перейдіть до особистого електронного кабінету вступника.

Для успішної РЕЄСТРАЦІЇ уважно заповніть у формі всі поля достовірними даними.

У разі виникнення складнощів будемо ради Вам допомогти: (050)0295812, (061)239-90-03.

Бажаємо Вам успіху!