Партнерство з Oracle Academy

Oracle Academy – освітня програма корпорації Oracle, що розвивається в партнерстві з навчальними закладами по всьому світу з метою підготовки студентів до сучасної ІТ-кар’єри. На теперішній час за різними курсами академії навчаються мільйони студентів у більшості країн світу. Програма дозволяє отримати практичний досвід і відповідні навички роботи з новітніми, затребуваними на ринку технологіями, для успішного старту кар’єри в галузі ІТ.

12 серпня 2020 року у Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій було зареєстровано договір з Oracle Academy. Розвиток цієї програми очолила Лабораторія інформаційно-техологічної підтримки діяльності інституту при кафедрі економічної кібернетики та ІПЗ. Завдяки створенню програми партнерства з Oracle Academy, в навчальний процес ЗІЕІТ планується впровадити удосконалений курс з програмування на Java, а також елементи курсів за технологіями баз даних.

Детальна інформація доступна на сайті https://academy.oracle.com/en/membership-member-institutions.html