Щодо навчання під час карантину

Міністерство охорони здоров’я України затвердило правила та рекомендації щодо організації навчального процесу на період карантину.

«МОЗ має на меті зробити навчання дітей максимально безпечним та комфортним. Для різних класів та груп рекомендовано встановити різний час початку занять та перерв. Різниця може складати буквально 15 хвилин, але це вже зменшить ризик інфікування», — зазначив міністр Максим Степанов.

Очільник міністерства наголосив, що 1 вересня навчальний процес починається в усіх регіонах, окрім адміністративно-територіальних одиниць з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.

За рекомендаціями МОЗ, усі навчальні заклади повинні бути забезпечені достатньою кількістю необхідного обладнання, антисептиків для рук, засобів особистої гігієни та індивідуального захисту. На вході до освітнього закладу мають бути встановлені антисептики, а учні перед уроками повинні мити руки з милом.

Докладніше з презентацією МОЗ можна ознайомитися за посиланням.