Школа шляхетного виховання

Унікальний проєкт в галузі неформальної освіти розпочали Відділ формування контингенту, кафедра теорії та практики перекладу,  та кафедра Економічної кібернетики та інженерії програмного забезпечення Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій. З суботи у вузі працює Школа шляхетного виховання!

Програми курсів розраховані на групи дітей з 7 -10 та з 11-14 років. Уроки етики та чемної поведінки, фотошопу та дизайну, іноземної мови, хореографії та гімнастики, елегантного фотопозування, азбуки фінансової грамотності, риторики та публічних виступів – і це ще не повний перелік предметів, що будуть вивчати юні панянки та джентельмени. Викладацький склад Школи – окраса не лише нашого вузу, а і всього Запоріжжя (про це у наступних новинах).

Набір до Школи триває !!!!
Телефонуйте: 050 029 58 12.