Курси іноземних мов

Кафедра теорії та практики перекладу Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій та Відділ формування контингенту розпочали заняття на Курсах іноземних мов. Слухачі курсів вивчають та вдосконалюють іноземну мову (англійську чи німецьку) легко та цікаво. Особлива увага приділяється усному мовленню. Сучасні та захоплюючі комунікативні методики викладання дають змогу отримати якісні результати для вільного спілкування.

Заняття в усіх групах ( 6-10 років, 11-14 років, 14-17 років) проводяться у форматі “speaking club”, а всі граматичні, синтаксичні та лексичні теми розглядаються в процесі обговорення. Ніякої купи одноманітних вправ та “прісної” теорії! Тільки практика, практика та ще раз практика!

Набір слухачів триває.
Приєднуйтесь!