Відбулася ХХІІІ НПКС

7-8 грудня 2021 року відбулася XXIII науково-практична студентська конференція ЗІЕІТ.

23 роки поспіль щорічна студентська конференція підбиває підсумки наукових та навчальних досягнень студентів інституту. Наукова робота викликала інтерес до проведення досліджень у 2020-2021 н.р. як магістрантів ЗІЕІТ, так і студентів бакалавріату та коледжу, що дозволяє продемонструвати їх потенціал для вирішення проблем в різних галузях науки і техніки. Це у теперішній час актуально як для роботодавців, так і для інших стейкхолдерів ЗВО. Робота конференції проводилася у формі секційних засідань з дотриманням всіх протиепідемічних вимог, а також з елементами дистанційного формату участі за допомогою засобів конференцзвʼязку.

Основними напрямками роботи конференції були:

• Філологія
  • Економіка
  • Міжнародні економічні відносини та маркетинг
  • Фінанси, банківська справа та страхування. Облік та оподаткування
  • Менеджмент, підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Публічне управління та адміністрування. Право
  • Інженерія програмного забезпечення. Компʼютерна інженерія

Програма конференції (завантажити, .pdf)